Zespół

Poznaj ekspertów. Poznaj nasz zespół.
 • Cenimy holistyczne podejście do życia. Dbanie o każdy jego aspekt tak, aby żyć świadomie, odpowiedzialnie i szczęśliwie.

  Kluczowe miejsce w naszym działaniu stanowi ustalanie celów życiowych i biznesowych, a następnie konsekwentna ich realizacja. Wierzymy, że rozwijając się możemy podnosić jakość życia, kariery i biznesu na coraz wyższe poziomy i kierować się ścieżką prowadzącą do doskonałości.

 • Krocz ścieżką rozwoju.

  Odkryj doskonałość życia.
  • Magdalena Horodecka
   coach, trener, psycholog i przedsiębiorca

   Magdalena Horodecka

   coach, trener, psycholog i przedsiębiorca

   Od 10 lat z sukcesami prowadzę własne firmy. Pracuję z liderami i przedsiębiorcami z branży finansowej, medycznej, usług prawnych i consultingu. Zajmowałam się negocjacjami w zakresie finansowania przedsiębiorstw oraz uczestniczyłam w transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych w Polsce.
   Ukończyłam Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz rehabilitację ruchową na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym trenerem programu Structogram Trainer Certificate IBSA Institut fur Biostruktur Analysen w Szwajcarii.

   Cały czas inwestuję w swój rozwój zawodowy osobisty, biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez światowej klasy mówców i trenerów. Moi mentorzy to Anthony Robbins, Les Brown, T. Harv Eker, Blair Singer, Alex Mandossian, Gregg Braden, Bruce Lipton, T. Colin Campbell, Joe Dispenza, Andy Harrington.

   Jestem absolutnym praktykiem. Uczę i stosuje to, co sama sprawdziłam i doświadczyłam. W wyniku pracy nad sobą i dużej dyscypliny wewnętrznej pokonałam poważne problemy ze zdrowiem, będąc na granicy życia i śmierci. Dzięki temu mam pewność, że wykorzystywane przeze mnie metody są potwierdzone i skuteczne.
   Prywatnie pasjonują mnie dobra książka, zabawne komedie i skuteczny rozwój osobisty.

    

    

   O mnie:
   • Obszar specjalizacji:
    wspieranie kobiet w osiągnięciu samodzielności w obszarze zawodowym, finansowym, zdrowia, rodziny, emocji (w każdym obszarze życia)
   • Wartości:
    bogactwo w każdym obszarze życia, rodzina, uczenie innych ludzi
   • Hobby:
    film, książki, gotowanie, rozmowy z ciekawymi ludźmi, fizyka kwantowa
   • Motto:

    „Moje życie jest moją nauką”
    Mahatma Gandhi

  • Robert Trzebiński
   coach, trener, przedsiębiorca

   Robert Trzebiński

   coach, trener, przedsiębiorca

   Ponad 20 lat pracy w korporacjach dało mi doświadczenie w pracy z dużymi projektami i zespołami ludzi. Specjalizowałem się w marketingu produktowym, prowadziłem projekty z zakresu logistyki, zarządzania produktami, komunikacji, strategii marketingowej, sprzedaży i obsługi klienta. Pracowałem min. dla takich marek jak Kodak, Philips, Orange, T-Mobile. Ukończyłem Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam dyplom Project Management PMP University of Washington oraz jestem certyfikowanym trenerem Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii.

   W swojej pracę z ludźmi prowadzę ich w taki sposób, by kierowali się swoim osobistym systemem wartości i realizowali cele w sferze kariery zawodowej, finansów, rozwoju osobistego czy rodziny. Uważam, że każdy człowiek ma wrodzone talenty, które może wykorzystywać tak, by dawać wartość wielu ludziom i zarabiać w ten sposób znacznie więcej pieniędzy niż obecnie.

   Praca z ludźmi jest jego motywacją do dalszego pogłębiania wiedzy, czerpania nowych inspiracji i narzędzi. Do jego mentorów należą Anthony Robbins, Les Brown, Dan Millman, Dave Blanchard, Gregg Braden, Andy Harrington, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian.

   O mnie:
   • Obszar specjalizacji:
    realizacja życiowego celu i kierowanie się osobistym systemem wartości, skuteczna sprzedaż i komunikacja interpersonalna
   • Wartości:
    uczyć siebie i innych, bogactwo, rodzina
   • Hobby:
    fotografia przyrodnicza, kontakt z naturą, historia świata i człowieka
   • Motto:
    „Prawdziwym mistrzem nie jest ten, który ma wielu wyznawców ale ten, który wychował wielu mistrzów”
    Neale Donald Walsch
 • W poszukiwaniu inspiracji

  Nieustannie znajdujemy inspiracje zgłębiając prace liderów w branży, trenerów i mówców. Ludzi takich jak Anthony Robbins, Les Brown, Blair Singer, Dan Millman, Gregg Bradden czy T.Colin Campbell. Pokazują oni na własnym przykładzie jak żyć w sposób świadomy, kreatywny i pełen wdzięczności.

  • Trafiłam do Magdaleny bardzo chora i w całkowitej rozsypce życiowej. Nauczyłam się osiągać wewnętrzny spokój, uwolniłam się od lęków i zaczęłam podejmować decyzje zgodne ze mną. Podniosłam znacząco jakość swojego życia.

   Karolina Królikowska, IT Professional, Warszawa
  • Dzięki analizie mojej ścieżki życiowej „przejrzałem na oczy”. Wiem jakie są moje mocne strony, które mam rozwijać. Jeśli jesteś na zakręcie i nie wiesz gdzie dalej podążać, koniecznie skorzystaj z pomocy Roberta!

   Patryk Wójcik, Przedsiębiorca, Warszawa