Life coaching - referencje

 • Poznaj historie osób, z którymi pracowałam.

 • Iwona

  Zgłosiłam się do Magdy z głęboką depresją. Czułam, że jeśli nie zmienię czegoś w moim życiu, to wpędzę się w ciężką chorobę. Świadkiem mojego stanu był mój 3-letni syn. Widział mnie słabą, płaczącą, pełną złości i niemocy. Nie chciałam przekazywać mu takich wzorców. Dopiero teraz zdaje sobie sprawę, jak poważny był mój stan.

   

  Pracę z Magdą Horodecką zaczęłam w listopadzie 2015 r.  Wyznaczyłam sobie trzy główne cele:

  • być dobrą mamą,
  • uwolnić się z toksycznego związku,
  • zacząć żyć niezależnie od innych.

  Po roku pracy osiągnęłam dwa pierwsze, a nad trzecim cały czas pracuje. Przez ten czas nazbierało się też wiele innych mniejszych i większych sukcesów, które każdego dnia procentują w moim życiu. Nie była, to łatwa droga, ale teraz mogę powiedzieć, że dzięki Magdzie dowiedziałam się, co to znaczy prawdziwe szczęście i jak nad nim pracować każdego dnia. Dała mi odwagę, aby walczyć o to, żeby moje życie wyglądało, tak jak ja tego chcę, a nie, jak tego oczekują ode mnie tego inni. Zmieniła moje przekonania wpajane mi od dzieciństwa, które wpędziły mnie w poczucie beznadziei. Czuje się teraz zupełnie inną osobą – mam siłę, energię i poczucie mocy sprawczej.

  Magda jest bardzo wymagająca i mocno motywuje do pracy nad sobą. Potrafi docisnąć, kiedy ktoś unika działania, ale doskonale wyczuwa też kiedy ktoś potrzebuje wsparcia, gdy ma gorszy dzień, okres. Intuicyjnie wie czego potrzebuje druga osoba. Pomaga dostrzec prawdę o sobie i własnym życiu oraz obrać właściwy kierunek zmian, który pozwoli wyjść ze strefy komfortu, aby się rozwijać zgodnie z własnymi marzeniami. Podczas pracy z Magdą czułam, że zależy jej na mnie, jako człowieku i prawdziwie obchodzi ją mój los.

   

  Magda jest dla mnie dużą inspiracją do zmian, gdyż sama stosuje wszystkie narzędzia i rozwiązania, które proponuje. Najbardziej cenię ją za to, że tak mocno mnie  uświadomiła, że zdrowie nasze i naszych dzieci, zależy od naszej codziennej dbałości o nie. Jej konsekwencja w codziennym sposobie   żywienia, jest dla mnie niezwykle motywująca, aby to praktykować we własnym życiu z dużym powodzeniem.

  Praca z Magdą przynosi mi odczuwalną wartość w życiu każdego dnia.

  Mówię o niej każdej osobie, która: nie czuje się szczęśliwa; uwikłała się w sprawy dnia codziennego i nie może z nich wyjść, co jest mocno przytłaczające; nie może pójść dalej w realizacji swoich celów, bo coś trzyma ją w miejscu; chce świadomie zmienić swoje życie na lepsze i poczuć się szczęśliwą; tkwi w toksycznych relacjach z ludźmi. Nie znalazłam do tej pory nikogo bardziej skutecznego, jeśli chodzi o uzdrawianie swojego życia na tak wielu płaszczyznach.

   

  Magda, dziękuję Ci za to, że „chce mi się” działać każdego dnia!

   

  Iwona Michalska, Warszawa

   

 • Karolina

  Trafiłam do Magdaleny bardzo chora i w całkowitej rozsypce życiowej. Magdalena pomogła mi wyzdrowieć, wyjść z toksycznego związku i spojrzeć na siebie jak na wartościowego człowieka.

  Na sesjach nauczyłam się osiągać wewnętrzny spokój, uwolniłam się od lęków i zaczęłam podejmować decyzje zgodne ze mną. Nauczyłam się również rozpoznawać i akceptować swoje emocje. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom dużo łatwiej jest mi zachować spokój w trudnych sytuacjach. Jednak najważniejszą rzeczą, którą udało mi się osiągnąć jest podniesienie jakości mojego życia.

  Polecam sesje z Magdaleną wszystkim, którzy pragną wieść życie obfite w bogactwo w każdym aspekcie i bardziej satysfakcjonujące od dotychczasowego. 

   

  Karolina Królikowska, Warszawa

 • Ania

  Układanie życiowych puzzli jest trudne, gdy trzeba połączyć ze sobą wiele, pozornie niepasujących do siebie, elementów. Aby nie tracić czasu, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  Moja współpraca z Magdaleną Horodecką rozpoczęła się od potrzeby stworzenia harmonijnej całości z wielu elementów, które wymagały uświadomienia, przeanalizowania i nadania im odpowiedniej wartości. Zapoczątkowało to rewolucję w moich puzzlach: głęboką przemianę, opartą o uświadomione motywy moich działań i stojące za nimi przekonania w odniesieniu do najważniejszych obszarów życia i wyznawanych przeze mnie wartości. Był to proces dynamiczny, wymagający dużego zaangażowania i pracy skierowanej na odkrywanie tego, co przez wiele lat tkwiło w ukryciu. Z jednej strony obejmował tematy dla mnie trudne, niezałatwione, utrzymujące swoje status quo, a z drugiej – odkrywanie potencjału, działanie na 100% energii i przekraczanie moich własnych ograniczeń.

  Magdalena wspierała mnie w pozbyciu się silnie zakorzenionych przekonań i kształtowaniu nowych wzorców, co w krótkim czasie doprowadziło do znaczących zmian jakościowych w moim życiu. Jej wnikliwość i trafność obserwacji skłaniały mnie do refleksji i spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy, a okazywana życzliwość stanowiła dodatkowe, pozytywne wzmocnienie dla podejmowanych przeze mnie działań. W toku współpracy otrzymałam też przydatne narzędzia, które wykorzystuję na co dzień do realizacji celów i efektywnej pracy w zgodzie ze sobą.

  Układanie moich puzzli trwa. Dzięki pomocy doświadczonego partnera obraz, który się z nich wyłania, bardzo mi się podoba.

   

  Anna Świderska, Warszawa

 • Fabian

  Przyszedłem na sesje do Magdy z tendencją do popadania w skrajności, z deficytem poczucia własnej wartości oraz odpowiedzialności za własne decyzje, jak również z problemami, które od najmłodszych lat były utrudnieniem w życiu codziennym.

  Poznałem siebie na nowo. Nauczyłem się dostrzegać potencjał, dzięki któremu zmieniłem swój zawód na taki, który kocham. Nauczyłem się wartości, które zwiększają codziennie jakość mojego życia, odwagi do bycia sobą i dyscypliny, która odmiennie od powszechnie stosowanych technik pracy nad sobą jest „wędką”, a nie „rybą”.

  Polecam współpracę z Magdaleną, ponieważ całe bogactwo wiedzy, które zyskałem, oparte było od samego początku o praktyczne doświadczenie, co rozwiało mój niepokój dotyczący tzw. „teoretyków”. Sesje z Magdą wymagały ode mnie, abym codziennie przeskoczył samego siebie z dnia poprzedniego, co przyniosło natychmiastowe efekty w formie sukcesów na wszystkich płaszczyznach życia.

  Magdalena doskonale dopasowuje techniki pracy do osobowości, a swoim działaniem i historią, zainspirowała mnie do zmiany własnego życia. Jako coach i trener cechuje się ogromną intencją do pomocy, empatią oraz spostrzegawczością, co może sprawiać wrażenie, ze jest osobą bardzo wymagającą. Jednak zyskując odmienny punkt widzenia, zrozumiałem jaki potencjał tkwi w każdym człowieku i jaka nagroda czeka na każdego z nas, jeśli podejmie się decyzję o pracy nad sobą.

  Polecam z całego serca,

  Fabian Lewański, Warszawa

 • Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.